Imagick (2.0.0-alpha2) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Type
os: Тип

en: Size
os: Ас

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Center
os: Центр

en: Label
os: Нысан

en: Format
os: Формат

en: Path
os: Фæндаг
