Imagick (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: - None -
et: - Puudub -

en: Center
et: Keskel

en: Font
et: Kirjastiil

en: Length
et: Pikkus

en: Anchor
et: Ankur

en: Text
et: Tekst

en: Normal
et: Tavaline

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Random
et: Juhuslik

en: Position
et: Asukoht

en: Threshold
et: Piirmäär

en: Convert
et: Teisenda

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Top right
et: Ülemine parem

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: JPEG quality
et: JPEG kvaliteet

en: Resize
et: Muuda suurust

en: Crop
et: Lõika

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
et: Määra pildi kvaliteet JPEG-failide töötlemisel. Vahemik on 0 - 100. Suurem väärtus tähendab paremat kvaliteeti, kuid suuremat faili.

en: Top center
et: Ülemine keskmine

en: Bottom center
et: Alumine keskmine

en: Scale and crop
et: Skaleeri ja lõika

en: Center left
et: Keskmine vasak

en: Center right
et: Keskmine parem
