Imagick (8.x-1.10) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: - None -
lt: - Joks -

en: Center
lt: Centras

en: Label
lt: Etiketė

en: Font
lt: Šriftas

en: Length
lt: Ilgis

en: Path
lt: Kelias

en: Anchor
lt: Inkaras

en: Text
lt: Tekstas

en: Normal
lt: Normalus

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Scale
lt: Mastelis

en: Amount
lt: Suma

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Position
lt: Pozicija

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Convert
lt: Konvertuoti

en: JPEG quality
lt: JPEG kokybė

en: File format
lt: Failo formatas

en: Resize
lt: Keisti matmenis

en: Rounded corners
lt: Apvalūs kampai

en: Radius
lt: Spindulys

en: Crop
lt: Apkirpti

en: Scale and crop
lt: Mastelis ir apkirpimas
