Imagick (8.x-1.10) - en to nl translation catalogue (46 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Font
nl: Lettertype

en: Length
nl: Lengte

en: Path
nl: Pad

en: Anchor
nl: Anker

en: Text
nl: Tekst

en: Normal
nl: Normaal

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Scale
nl: Schalen

en: Amount
nl: Bedrag

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Channel
nl: Kanaal

en: Random
nl: Willekeurig

en: Position
nl: Positie

en: Adaptive
nl: Adaptief

en: Threshold
nl: Drempelwaarde

en: Font size
nl: Lettergrootte

en: Convert
nl: Converteren

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: JPEG quality
nl: JPEG-kwaliteit

en: File does not exist.
nl: Bestand bestaat niet.

en: Enter a value in pixels or percent
nl: Voer een waarde in pixels of procenten in

en: Relative size
nl: Relatieve grootte

en: left difference
nl: verschil links

en: right difference
nl: verschil rechts

en: File format
nl: Bestandsformaat

en: Resize
nl: Afmetingen aanpassen

en: Rounded corners
nl: Afgeronde hoeken

en: Radius
nl: Straal

en: Angle
nl: Hoek

en: Opacity
nl: Ondoorzichtigheid

en: Crop
nl: Bijsnijden

en: Invalid file path
nl: Ongeldig bestandspad

en: rotate
nl: roteren

en: Top center
nl: Middenboven

en: Bottom center
nl: Middenonder

en: Scale and crop
nl: Schalen en bijsnijden

en: Center left
nl: Links centreren

en: Center right
nl: Rechts centreren

en: Resizes an image to the given dimensions (ignoring aspect ratio).
nl: Schaalt een afbeelding naar de opgegeven afmetingen (zonder rekening te houden met verhoudingen).

en: Image convert failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype)
nl: Omzetten van afbeelding op %path (%mimetype) met de %toolkit toolkit is mislukt.
