Imagick (8.x-1.11) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Label
sr: Ознака

en: Path
sr: Путања

en: Text
sr: Текст

en: Scale
sr: Размера

en: JPEG quality
sr: JPEG kvalitet
