Imagick (8.x-1.12) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Center
is: Miðja

en: Label
is: Merking

en: Font
is: Leturgerð

en: Length
is: Lengd

en: Path
is: Slóð

en: Anchor
is: Akkeri

en: Text
is: Texti

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Amount
is: Upphæð

en: Position
is: Staðsetning

en: Font size
is: Leturstærð

en: Convert
is: Umbreyta

en: JPEG quality
is: JPEG gæði
