Imagick (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (31 entries)

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Center
el: Κέντρο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Font
el: Γραμματοσειρά

en: Length
el: Μήκος

en: Path
el: Διαδρομή

en: Anchor
el: Αγκύρωση

en: Text
el: Κείμενο

en: Normal
el: Κανονικό

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Scale
el: Κλιμάκωση

en: Amount
el: Ποσό

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Random
el: Τυχαία

en: Position
el: Θέση

en: Threshold
el: Όριο

en: Font size
el: Μέγεθος γραμματοσειράς

en: Top left
el: Πάνω αριστερά

en: Top right
el: Πάνω δεξιά

en: Bottom right
el: Κάτω δεξιά

en: Bottom left
el: Κάτω αριστερά

en: JPEG quality
el: Ποιότητα JPEG

en: Resize
el: Αλλαγή μεγέθους

en: Shadow
el: Σκιά

en: Crop
el: Περικοπή

en: Top center
el: Κορυφή κέντρο

en: Bottom center
el: Κάτω μέρος κέντρο

en: Scale and crop
el: Κλιμάκωση και περικοπή

en: Center left
el: Κέντρο αριστερά

en: Center right
el: Κέντρο δεξιά
