Imagick (8.x-1.5) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Label
bs: Oznaka

en: Path
bs: Putanja

en: Text
bs: Tekst

en: Normal
bs: Normalno

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Scale
bs: Skaliraj

en: Not installed
bs: Nije instalirano

en: Convert
bs: Pretvori

en: JPEG quality
bs: Kvalitet JPEG-a
