Imagick (8.x-1.5) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Text
th: ข้อความ

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Random
th: สุ่ม

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: JPEG quality
th: คุณภาพของไฟล์ JPEG

en: Radius
th: รัศมี
