Imagick (8.x-1.9) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Center
ps: منځ

en: Length
ps: اوږدوالى

en: Path
ps: يونلور

en: Anchor
ps: استل

en: Text
ps: متن

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Scale
ps: درجه

en: Random
ps: ناټاكلى

en: Position
ps: ځاى

en: Bottom right
ps: لاندې ښی

en: Bottom left
ps: لاندې کيڼ

en: Crop
ps: سكڼل
