Imago Images connector (2.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (38 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Created date
hu: Létrehozás dátuma

en: Source
hu: Forrás

en: Caption
hu: Képaláírás

en: The name used to indicate anonymous users.
hu: A névtelen, nem regisztrált és be nem lépett látogatók megnevezése.

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Default style
hu: Alapértelmezés szerinti stílus

en: Submit button text
hu: Beküldés gomb felirata

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Image field
hu: Képmező

en: Asc
hu: Növ

en: Wrapper class
hu: Befoglaló osztály

en: List class
hu: Listaosztály

en: Master
hu: Mester

en: Editorial
hu: Szerkesztői

en: View ID
hu: Nézet azonosító

en: View display ID
hu: Nézet megjelenítés azonosítója

en: View display arguments
hu: Nézet megjelenítés argumentumai

en: Use selection
hu: Kiválasztás használata

en: Uses a view to provide entity listing in a browser's widget.
hu: Egy nézetet használ az entitások kilistázásához egy böngésző felületi elemben.

en: Select this item
hu: Elem kiválasztása

en: Yes (Forced)
hu: Igen (kényszerített)

en: Source database
hu: Forrás adatbázis

en: - Select a view -
hu: - Nézet választása -

en: Use a pre-configured view as selection area.
hu: Egy előre beállított nézet használata kiválasztási területként.

en: Automatically submit selection
hu: Kiválasztás automatikus beküldése

en: Image width.
hu: Kép szélessége.

en: No widgets are available.
hu: Nincsenek elérhető felületi elemek.

en: Access to the widget forbidden.
hu: A hozzáférés a felületi elemhez tiltott.

en: Hint text that appears inside the field when empty.
hu: A mezőben megjelenő eligazítószöveg, amikor az üres.
