Imago Images connector (2.0.0-rc1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
