Imago Images connector (2.0.0-rc1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Search
sr: Претрага

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Submit button text
sr: Назив дугмета "Пошаљи"

en: Placeholder
sr: Резервисано место
