Imago Images connector (2.0.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
