Imago Images connector (8.x-1.0-beta10) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Sort by
oc: Triar per

en: Created date
oc: Data de creacion

en: Source
oc: Font

en: The name used to indicate anonymous users.
oc: Lo nom utilizat per nomenar los utilizaires anonimes.

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Submit button text
oc: Tèxte del boton de somission

en: Wrapper class
oc: Classa de l'envolopa (wrapper)

en: List class
oc: Classa de la lista

en: Master
oc: Maître
