Imago Images connector (8.x-1.0-beta11) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Source
el: Πηγή

en: Caption
el: Λεζάντα

en: The name used to indicate anonymous users.
el: Το όνομα που χρησιμοποιείται για να υποδηλώνει τους ανώνυμους χρήστες.

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Submit button text
el: Κείμενο πλήκτρου υποβολής

en: Asc
el: Αύξ
