Imago Images connector (8.x-1.0-beta13) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Thumbnail
cy: Disgrifiad Cryno

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Created date
cy: Dyddiad y crewyd

en: The name used to indicate anonymous users.
cy: Yr enw a ddefnyddir i ddynodi defnyddwyr anhysbys.

en: Submit button text
cy: Cyflwyno botwm testun
