Imago Images connector (8.x-1.0-beta13) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: The name used to indicate anonymous users.
sl: Ime, ki bo uporabljeno za označevanje anonimnih uporabnikov.
