Imago Images connector (8.x-1.0-beta5) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Created date
ro: Data creării

en: Source
ro: Sursă

en: Caption
ro: Legendă

en: The name used to indicate anonymous users.
ro: Numele folosit pentru a indica vizitatorii anonimi.

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Default style
ro: Stil implicit

en: Submit button text
ro: Text pentru butonul de trimitere

en: Asc
ro: Ascendent

en: Wrapper class
ro: Clasa wrapper-ului

en: List class
ro: Clasa listei

en: Master
ro: Expert

en: Source database
ro: Bază de date sursă
