Imago Images connector (8.x-1.0-rc4) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Created date
eu: Sortze data

en: Source
eu: Iturburua

en: The name used to indicate anonymous users.
eu: Erabiltzaile anonimoak izendatzeko erabiliko den izena.

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Asc
eu: Goraka
