Imago Images connector (9.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Search
am: ፈልግ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Source
am: ምንጭ

en: The name used to indicate anonymous users.
am: ስም አልባ ተጥቃሚዎችን ለመለየት የምንጥቀመበት ስም።

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
