Imago Images connector (9.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: The name used to indicate anonymous users.
km: ឈ្មោះ​ដែល​ប្រើ​​ដើម្បី​បញ្ជាក់​អ្នក​ប្រើ​អនាមិក ។

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
