Imago Images connector (9.0.0-beta3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
