Imago Images connector (9.0.0-beta3) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Created date
ta: உருவாக்கப்பட்டது தேதி

en: Source
ta: மூலம்

en: Caption
ta: தலைப்பு

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்
