Imago Images connector (9.0.0-beta3) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Search
te: వెతుకు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Source
te: మూలం

en: The name used to indicate anonymous users.
te: అజ్ఞాత వాడుకరులను సూచించడానికి ఉపయోగించే పేరు.

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
