Imago Images connector (9.1.0-rc1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Search
az: Axtarış

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Source
az: Mənbə

en: Caption
az: Başlıq

en: The name used to indicate anonymous users.
az: Anonim istifadəçiləri göstərmək üçün istifadə edilən ad.

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Default style
az: Defolt üslub

en: Submit button text
az: Düymə mətnini göndərin

en: Placeholder
az: Köməkçi söz
