Imago Images connector (9.1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Search
cs: Hledat

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Source
cs: Zdroj

en: Caption
cs: Popisek

en: The name used to indicate anonymous users.
cs: Jméno označující anonymního uživatele.

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Default style
cs: Výchozí styl

en: Submit button text
cs: Text odesílacího tlačítka

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Wrapper class
cs: Obalovací třída

en: List class
cs: Třída seznamu

en: Hint text that appears inside the field when empty.
cs: Nápověda, která se zobrazí, pokud je pole prázdné.
