Imago Images connector (9.1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Search
uk: Пошук

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Created date
uk: Дата створення

en: Source
uk: Джерело

en: Caption
uk: Підпис

en: The name used to indicate anonymous users.
uk: Ім'я для позначення анонімних користувачів.

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Default style
uk: Базовий стиль

en: Submit button text
uk: Текст кнопки надсилання

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: Image field
uk: Поле зображення

en: API settings
uk: Налаштування API

en: Wrapper class
uk: Клас обгортки

en: List class
uk: Клас списку

en: Editorial
uk: Редагування

en: Source database
uk: Вихідна база даних

en: Hint text that appears inside the field when empty.
uk: Текст підказки, показуваний в полі, коли воно порожнє
