Imago Images connector (9.1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Search
fi: Etsi

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Created date
fi: Luontipäivä

en: Source
fi: Lähde

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: The name used to indicate anonymous users.
fi: Tuntemattomasta käyttäjästä käytettävä nimi

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Default style
fi: Vakiotyyli

en: Submit button text
fi: Lähetyspainikkeen teksti

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Wrapper class
fi: Ympäröivän elementin luokka

en: List class
fi: Listan luokka
