Imago Images connector (9.1.0-rc2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Value
hi: मान

en: Search
hi: खोज

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Created date
hi: रचना तिथि

en: Source
hi: स्रोत

en: Caption
hi: शीर्षक

en: The name used to indicate anonymous users.
hi: अनाम उपयोगकर्ताओं को इंगित करने के लिए उपयोग किया जाने वाला नाम।

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर

en: Editorial
hi: संपादकीय

en: Source database
hi: स्रोत डेटाबेस
