Imago Images connector (9.1.0-rc2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Search
is: Leit

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Thumbnail
is: Smámynd

en: Created date
is: Dags. stofnað

en: The name used to indicate anonymous users.
is: Nafnið sem notað er fyrir notendur sem eru ekki auðkenndir.

en: - Select -
is: - Velja -
