IMCE (3.0.1) - en to ca translation catalogue (44 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: File
ca: Fitxer

en: Date
ca: Data

en: Size
ca: Mida

en: None
ca: Cap

en: root
ca: arrel

en: Name
ca: Nom

en: Help
ca: Ajuda

en: Path
ca: Camí

en: Refresh
ca: Refresca

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Upload
ca: Puja

en: Create
ca: Crea

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Configuration
ca: Configuració

en: Role
ca: Rol

en: Common settings
ca: Configuració més habitual

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: Add file
ca: Afegeix un fitxer

en: Permissions
ca: Permisos

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Allowed file extensions
ca: Extensions de fitxer permeses

en: Create a copy
ca: Crear una còpia

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Resize
ca: Redimensionar

en: About
ca: Detalls

en: Please select a file.
ca: Si us plau tria un fitxer.

en: pixels
ca: píxels

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
ca: Només els fitxers amb les següents extensions estan permesos: %files-allowed.

en: Replace the existing file with the new one
ca: Reemplaça el fitxer existent amb el nou

en: Maximum file size
ca: Mida màxima de fitxer

en: An AJAX HTTP error occurred.
ca: Hi ha hagut un error HTTP d'AJAX.

en: HTTP Result Code: !status
ca: Codi de resultat HTTP: !status

en: Path: !uri
ca: Camí: !uri

en: File manager
ca: Gestor de fitxers

en: Maximum image dimensions
ca: Mides màximes de la imatge

en: Duplicate of @label
ca: Duplicat de @label

en: Use the selected file.
ca: Utilitzeu el fitxer seleccionat.

en: %path is a predefined path and can not be modified.
ca: %path és una ruta predefinida i no es pot modificar.

en: %filename is not allowed.
ca: %filename no està permès.
