IMCE (3.0.1) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Date
ht: Dat

en: Size
ht: Grosè

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: An AJAX HTTP error occurred.
ht: Yon erè AJAX HTTP fèt
