IMCE (3.0.5) - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: File
he: קובץ

en: Date
he: תאריך

en: Size
he: גודל

en: None
he: ללא

en: root
he: שורש

en: Name
he: שם

en: Help
he: עזרה

en: Path
he: מיקום

en: Refresh
he: ריענון

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Upload
he: העלאה

en: Create
he: יצירה

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Role
he: תפקיד

en: Folder
he: תיקיה

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Permissions
he: הרשאות

en: Duplicate
he: שכפול

en: Allowed file extensions
he: סיומות קובץ מותרות

en: Select
he: בחר

en: Resize
he: שינוי גודל

en: pixels
he: פיקסלים

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
he: ניתן להשתמש רק בקבצים בעלי הסיומות הבאות: %files-allowed.

en: 1 byte | @count bytes
he[0]: בית אחד
he[1]: @count בתים

en: An AJAX HTTP error occurred.
he: תקלת AJAX HTTP קרתה.

en: HTTP Result Code: !status
he: קוד תוצאת HTTP: !status

en: Path: !uri
he: נתיב: !uri

en: StatusText: !statusText
he: טקסט סטטוס: !statusText

en: ResponseText: !responseText
he: טקסט תגובה: !responseText

en: Duplicate of @label
he: שכפול של @label

en: Imce Profile
he: פרופיל Imce
