IMCE (3.0.9) - en to km translation catalogue (35 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: File
km: ឯកសារ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: None
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Help
km: ជំនួយ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Create
km: បង្កើត

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Role
km: តួនាទី

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: MB
km: មេកាបៃ

en: Allowed file extensions
km: បាន​អនុញ្ញាត​កន្ទុយ​ឯកសារ

en: Resize
km: ប្ដូរ​ទំហំ

en: pixels
km: ភីកសែល

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
km: មាន​តែ​ឯកសារ​ដែល​មាន​កន្ទុយ​ឯកសារ​ដូច​ខាង​ក្រោម​ប៉ុណ្ណោះ​ដែល​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត ៖ %files-អនុញ្ញាត ។

en: 1 byte | @count bytes
km[0]: @count បៃ

en: @size KB
km: @size គីឡូ​បៃ​

en: @size MB
km: @size មេកា​បៃ

en: An AJAX HTTP error occurred.
km: កំហុស​ AJAX HTTP ​បាន​កើត​ឡើង​ ។

en: HTTP Result Code: !status
km: កូដ​លទ្ធ​ផល​ HTTP ​៖ !status

en: Path: !uri
km: ផ្លូវ​ ៖ !uri

en: StatusText: !statusText
km: អត្ថបទ​ស្ថាន​ភាព ៖ !statusText

en: ResponseText: !responseText
km: អត្ថបទ​ឆ្លើយ​តប ៖ !responseText
