IMCE (3.1.0) - en to hy translation catalogue (30 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Help
hy: Օգնություն

en: Path
hy: Ուղի

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Role
hy: Դեր

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: MB
hy: ՄԲ

en: pixels
hy: փիքսել

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
hy: Ֆայլը  %filesize է, որը գերազանցում է ձեր սկավառակի %quota սահմանաչափը.

en: 1 byte | @count bytes
hy[0]: @count բայթ

en: An AJAX HTTP error occurred.
hy: AJAX HTTP սխալ է տեղի  ունեցել:

en: HTTP Result Code: !status
hy: HTTP արդյունքի կոդ: !status

en: StatusText: !statusText
hy: Կարգավիճակի տեքստ: !statusText

en: ResponseText: !responseText
hy: Արձագանքման տեքստ: !responseText
