IMCE (3.1.1) - en to jv translation catalogue (31 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: File
jv: Berkas

en: Date
jv: Tanggal

en: Size
jv: Ukuran

en: None
jv: Nihil

en: Name
jv: Jeneng

en: Help
jv: Pitulungan

en: Refresh
jv: Anyari

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Upload
jv: Unggah

en: Create
jv: Gawé

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Role
jv: Parāgā

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.

en: Add file
jv: Nambah file

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Allowed file extensions
jv: Ekstensi file sing diidinaké

en: Resize
jv: Ngubah ukuran

en: pixels
jv: piksel

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
jv: Namung berkas sing nganggo éksténsi iki sing diidinaké: %files-allowed.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
jv: Ukuran berkas %filesize ngluwihi disk quota %quota.

en: 1 byte | @count bytes
jv[0]: 1 byte
jv[1]: @count byte

en: An AJAX HTTP error occurred.
jv: Nemokaké kaluputan AJAX HTTP.

en: HTTP Result Code: !status
jv: HTTP ngasilaké Kode: !status

en: StatusText: !statusText
jv: StatusTeks: !statusText

en: ResponseText: !responseText
jv: ResponseTeks: !responseText
