IMCE (3.1.1) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Path
or: ପଥ

en: Permissions
or: ଅନୁମତି

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
or: କେବଳ ନିମ୍ନଲିଖିତ ଅନୁଲଗ୍ନ ବିଶିଷ୍ଟ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ଅନୁମୋଦିତ: %files-allowed.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
or: ଫାଇଲ %filesize ଯାହାକି ଆପଣଙ୍କର ଡିସ୍କ କୋଟା %quotaକୁ ଅତିକ୍ରମ କରିସାରିଛି।

en: 1 byte | @count bytes
or[0]: 1 ବାଇଟ
or[1]: @count ବାଇଟ
