IMCE (3.1.2) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Date
sq: Data

en: Size
sq: Madhësia

en: root
sq: baza

en: Name
sq: Emri

en: Help
sq: Ndihmë

en: Path
sq: Pozicioni

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Create
sq: Krijo

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
sq: Lejohen vetëm skedarët me prapashtesat në vijim: %files-allowed.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
sq: Skedari është %filesize, që tejkalon kuotën në disk prej %quota.

en: 1 byte | @count bytes
sq[0]: 1 byte
sq[1]: @count byte
