IMCE (3.1.2) - en to th translation catalogue (32 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: File
th: ไฟล์

en: Date
th: วันที่

en: None
th: ไม่มี

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Refresh
th: รีเฟรช

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: ID
th: ไอดี

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Create
th: สร้าง

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: The changes have been saved.
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลงแล้ว

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Duplicate
th: การทำซ้ำ

en: Allowed file extensions
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด

en: Select
th: เลือก

en: pixels
th: พิกเซล

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
th: นามสกุลของไฟล์ที่ได้รับอนุญาต: %files-allowed

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
th: ไฟล์มีขนาด %filesize ซึ่งอาจเกิดโควต้า %quota

en: 1 byte | @count bytes
th[0]: 1 ไบต์
th[1]: @count ไบต์

en: Maximum file size
th: ขนาดไฟล์สูงสุด

en: An AJAX HTTP error occurred.
th: เกิดข้อผิดพลาดใน AJAX HTTP

en: HTTP Result Code: !status
th: รหัสผล HTTP: !status

en: Path: !uri
th: พาธ: !uri

en: StatusText: !statusText
th: สถานะ: !statusText

en: ResponseText: !responseText
th: การตอบสนอง: !responseText
