IMCE (3.1.2) - en to uk translation catalogue (149 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Description
uk: Опис

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: File
uk: Файл

en: Date
uk: Дата

en: Size
uk: Розмір

en: None
uk: Немає

en: root
uk: корінь

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Help
uk: Довідка

en: Path
uk: Шлях

en: Refresh
uk: Оновити

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Upload
uk: Викласти

en: Create
uk: Створити

en: New folder
uk: Нова папка

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Media
uk: Медіа

en: Folder name
uk: Назва теки

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Role
uk: Роль

en: Folders
uk: Теки

en: Folder
uk: Тека

en: Common settings
uk: Прості налаштування

en: The changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Add file
uk: Додати файл

en: File Manager
uk: Менеджер файлів

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Duplicate
uk: Продублювати

en: MB
uk: MБ

en: Allowed file extensions
uk: Дозволені розширення файлів

en: Delete files
uk: Вилучити файли

en: Create a copy
uk: Створити копію

en: Select
uk: Вибір

en: Resize
uk: Зміна розміру

en: Please select a file.
uk: Будь ласка, виберіть файл.

en: pixels
uk: пікселів

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
uk: Можна використовувати лише файли з наступними розширеннями: %files-allowed.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
uk: Файл розміром %filesize перевищує квоту %quota місця на диску.

en: Keep the existing file renaming the new one
uk: Залишати наявні файли, перейменовуючи нові

en: Keep the existing file rejecting the new one
uk: Залишати наявні файли, відкидаючи нові

en: Replace the existing file with the new one
uk: Заміняти наявні файли на нові

en: Role-profile assignments
uk: Призначення профілів для ролей

en: Are you sure you want to delete the profile %name?
uk: Ви дійсно хочете видалити профіль %name?

en: 1 byte | @count bytes
uk[0]: @count байт
uk[1]: @count байти
uk[2]: @count байтів

en: @size KB
uk: @size КБ

en: @size MB
uk: @size МБ

en: Maximum file size
uk: Максимальний розмір файла

en: An AJAX HTTP error occurred.
uk: Сталась помилка AJAX HTTP.

en: HTTP Result Code: !status
uk: HTTP-код відповіді: !status

en: Path: !uri
uk: Шлях: !uri

en: StatusText: !statusText
uk: Текст стану: !statusText

en: ResponseText: !responseText
uk: Текст відповіді: !responseText

en: Upload files
uk: Відвантажити файли

en: Delete configuration profile
uk: Видалити конфігураційний профіль

en: %filename is in use by another application.
uk: %filename використовується іншим застосунком.

en: Display file browser tab in user profile pages.
uk: Відображати вкладку оглядача файлів на сторінці профілю користувача.

en: Resize images
uk: Змінювати розміри зображень

en: File manager
uk: Керування файлами

en: Maximum image dimensions
uk: Максимальні розміри зображення

en: Thumbnail style
uk: Стиль мініатюри

en: Open File Browser
uk: Відкрити оглядач файлів

en: All permissions
uk: Всі повноваження

en: Disk quota
uk: Дискова квота

en: Duplicate of @label
uk: Дублювання @label

en: Member profile
uk: Профіль учасника

en: Invalid security token.
uk: Неприпустимий токен безпеки.

en: Imce File Manager
uk: Менеджер файлів Imce

en: Provides a file manager supporting personal folders.
uk: Забезпечує використання особистих папок з підтримкою менеджера файлів

en: Add configuration profile
uk: Додати конфігураційний профіль

en: Configure Imce File Manager.
uk: Налаштувати менеджер файлів Imce.

en: Administer Imce File Manager
uk: Адміністрування менеджера файлів Imce

en: Edit configuration profile
uk: Редагувати конфігураційний профіль

en: Duplicate configuration profile
uk: Дублювати конфігураційний профіль

en: Imce settings
uk: Налаштування Imce

en: Enable absolute URLs
uk: Увімкнути абсолютні URL-адреси

en: Imce Profile
uk: Профіль Imce

en: Maximum image width
uk: Максимальна ширина зображення

en: Maximum image height
uk: Максимальна висота зображення

en: Upload replace method
uk: Спосіб заміни відвантаження

en: Use the selected file.
uk: Використовувати обраний файл.

en: %path is a predefined path and can not be modified.
uk: %path є попередньо визначеним шляхом, що є незмінюваним

en: %filename is not allowed.
uk: %filename не дозволене.

en: %filename contains invalid characters. Use only alphanumeric characters for better portability.
uk: %filename містить неприпустимі символи. Для сумісності використовуйте латинські абетково-цифрові символи.

en: Image dimensions must be smaller than %dimensions pixels.
uk: Розміри зображень мають бути меншими ніж %dimensions пікселів.

en: %name is not an image.
uk: %name не є зображенням.

en: Delete !filename? | Delete the selected @count items?
uk[0]: Видалити !filename?
uk[1]: Видалити обраних @count елементи?
uk[2]: Видалити обраних @count елементів?

en: %filename already exists.
uk: %filename вже створено.

en: %filename is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
uk: %filename розміром %filesize перевищує максимальний розмір файла %maxsize.

en: Invalid response received from the server.
uk: Від сервера отримана неприпустима відповідь.

en: Missing configuration %key.
uk: Відсутня конфігурація %key.

en: Missing root folder.
uk: Відсутній кореневий каталог.

en: No valid folder definitions found.
uk: Жодних припустимих визначень папки не знайдено.

en: Invalid active folder path: %path.
uk: Неприпустимий шлях активної папки: %path.

en: Invalid operation %op.
uk: Неприпустима операція. %op.

en: Allow users to select files from <a href=":url">Imce File Manager</a> for this field.
uk: Дозволити користувачам обирати файли для цього поля з <a href=":url">Менеджера файлів Imce</a>.

en: Imce enabled: @status
uk: Imce увімкнено: @status

en: Configuration Profiles
uk: Конфігураційні профілі

en: Profile %name has been deleted.
uk: Профіль %name було успішно видалено.

en: Set to * to allow all extensions.
uk: Вкажіть *, аби дозволити всі розширення.

en: Maximum allowed file size per upload.
uk: Максимальний дозволений розмір файла на одне відвантаження.

en: Your PHP settings limit the upload size to %size.
uk: Параметри PHP обмежують розмір відвантаження до %size.

en: Maximum disk space that can be allocated by a user.
uk: Максимальний дисковий простір, наданий користувачеві.

en: Images exceeding the limit will be scaled down.
uk: Зображення перевищили обмеження і будуть масштабовані.

en: Select the replace method for existing files during uploads.
uk: Оберіть спосіб заміни наявних файлів під час відвантажень.

en: You can use user tokens in folder paths, e.g. @tokens.
uk: В шляхах тек можливо застосування замінників, наприклад, @tokens.

en: Subfolders inherit parent permissions when subfolder browsing is enabled.
uk: Підпапки успадковують батьківські повноваження при увімкненому огляді підпапок.

en: Invalid folder path.
uk: Неприпустимий шлях папки.

en: You must define a folder.
uk: Необхідно визначити папку.

en: Profile %name has been added.
uk: Профіль %name було успішно додано.

en: Make the file manager return absolute file URLs to other applications.
uk: Зробіть аби менеджер файлів повертав іншим застосункам абсолютні URL-адреси файлів.

en: You have enabled anonymous access to the file manager. Please make sure this is not a misconfiguration.
uk: Увімкнено анонімний доступ до менеджера файлів. Впевніться в тому, що це налаштування не є помилковим.

en: Configure <a href=":url">Imce File Manager</a>.
uk: Налаштувати <a href=":url">Менеджер файлів Imce</a>.

en: Insert images using Imce File Manager
uk: Вставити зображення за допомогою менеджера файлів Imce

en: Browse files
uk: Огляд файлів

en: Browse subfolders
uk: Огляд підкаталогів

en: Delete subfolders
uk: Видалити підкаталоги

en: Create subfolders
uk: Створити підкаталоги

en: %filename contains invalid characters.
uk: %filename містить неприпустимі символи.

en: Admin profile
uk: Адміністраторський профіль

en: Configuration for site administrators
uk: Конфігурація для адміністраторів сайту

en: Configuration for site members
uk: Конфігурація для учасників сайту

en: Imce field widget settings
uk: Налаштування віджета поля Imce

en: Imce enabled
uk: Imce увімкнено

en: Insert file links using Imce File Manager
uk: Вставити посилання файлів за допомогою Менеджера файлів Imce

en: Separate extensions with a space, and do not include the leading dot.
uk: Відокремлювати розширення пробілами, точку на початку не додавати.

en: %folder contains files and can not be deleted.
uk: %folder містить файли і не може бути видалена.

en: Assign configuration profiles to user roles for available file systems. Users with multiple roles get the bottom most profile.
uk: Призначення профілів конфігурації до доступних для файлових систем ролей користувачів. Користувачі з декількома ролями отримають найнижчий профіль.

en: The default file system %name is accessible at :url path.
uk: Базова файлова система %name доступна за шляхом :url.

en: Use admin theme for IMCE paths
uk: Використовувати адміністративну тему для шляхів IMCE

en: If you have user interface issues with the active theme you may consider switching to admin theme.
uk: Якщо у вас виникають проблеми з інтерфейсом користувача в активній темі, ви можете спробувати перейти на адміністративну тему.

en: Disable to use IMCE file browser.
uk: Відключити для використання оглядача файлів IMCE.

en: Ignore file usage
uk: Ігнорувати використання файлів

en: IMCE Settings
uk: Налаштування IMCE

en: IMCE Help
uk: Довідка IMCE

en: Select a thumbnail style from the list to make the file browser display inline image previews. Note that this could reduce the performance of the file browser drastically.
uk: Виберіть стиль мініатюри зі списку, щоб у файловому браузері відображався вбудований попередній перегляд зображень. Зауважте, що це може різко знизити продуктивність файлового браузера.

en: Thumbnail grid style
uk: Стиль сітки мініатюр

en: Check it if you want to display the thumbnail in a grid. If not checked it will display the thumbnail in a list.
uk: Поставте прапорець, якщо ви бажаєте відображати мініатюру у сітці. Якщо не позначено, мініатюра відображатиметься у списку.

en: Related Videos
uk: Пов'язані відео

en: IMCE File Browser
uk: Файловий браузер IMCE

en: Ignore file usage.
uk: Ігнорувати використання файлів.

en: IMCE avoids deletion or overwriting of files that are in use by other Drupal modules. Enabling this option skips the file usage check. Not recommended!
uk: IMCE уникає видалення або перезапису файлів, які використовуються іншими модулями Drupal. Увімкнення цього параметра пропускає перевірку використання файлу. Не рекомендовано!

en: Display file browser tab in user profile pages
uk: Відображати вкладку браузера файлів на сторінках профілю користувача

en: Imce Image
uk: Imce Зображення

en: Imce Link
uk: Imce Посилання

en: Imce Selector
uk: Селектор Imce

en: Enable URL altering
uk: Увімкнути зміну URL-адреси
