IMCE (3.1.3) - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: File
eu: Fitxategi

en: Date
eu: Data

en: Size
eu: Tamaina

en: None
eu: Bat ere ez

en: root
eu: erroa

en: Name
eu: Izena

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Path
eu: Bide-izena

en: Refresh
eu: Berritu

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: ID
eu: IDa

en: Upload
eu: Igo

en: Create
eu: Sortu

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Role
eu: Rol

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Allowed file extensions
eu: Onartutako fitxategien luzapena

en: Select
eu: Aukeratu

en: pixels
eu: pixel-ak

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
eu: Ondorengo hedapenak dituzten fitxategiak bakarrik onartzen dira: %files-allowed.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
eu: Fitxategia %filesize tamainakoa da eta zure %quota tamainako kuota gainditzea eragingo luke.

en: 1 byte | @count bytes
eu[0]: byte 1
eu[1]: @count byte

en: An AJAX HTTP error occurred.
eu: AJAX HTTP errorea gertatu da.
