IMCE (8.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: File
nn: Fil

en: Date
nn: Dato

en: None
nn: Ingen

en: Name
nn: Namn

en: Path
nn: Sti

en: Upload
nn: Last opp

en: Create
nn: Lag

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Role
nn: Rolle

en: Permissions
nn: Rettar

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
nn: Berre file med desse filetternamna er tilletne: %files-allowed.

en: 1 byte | @count bytes
nn[0]: 1 byte
nn[1]: @count byte
