IMCE (8.x-1.0-rc2) - en to be translation catalogue (38 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: File
be: Файл

en: Date
be: Дата

en: Size
be: Памер

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Name
be: Імя

en: Path
be: Сцежка

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Upload
be: Загрузіць

en: Create
be: Стварыць

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Configuration
be: Налады

en: Role
be: Роля

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: Permissions
be: Правы

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: MB
be: МБ

en: Allowed file extensions
be: Дазволеныя пашырэнні файлаў

en: Select
be: Выбраць

en: Resize
be: змена памеру

en: pixels
be: пікселі

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
be: Дазволеныя файлы з наступнымі пашырэннямі: %files

en: 1 byte | @count bytes
be[0]: 1 byte
be[1]: @count байт

en: @size KB
be: @size КБ

en: @size MB
be: @size МБ

en: An AJAX HTTP error occurred.
be: AJAX HTTP памылка выканання.

en: HTTP Result Code: !status
be: HTTP выніковы код: !status

en: Path: !uri
be: Шлях: !uri

en: StatusText: !statusText
be: Тэкст стану: !statusText

en: ResponseText: !responseText
be: Тэкст адказу: !responseText

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
be: Аддзяляйце пашырэнні прабелам ці коскай, і не выкарыстоўвайце шматкроп'е.

en: Duplicate of @label
be: Дублікат @label
