IMCE (8.x-1.0-rc2) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: File
ur: فائل

en: Date
ur: تاریخ

en: Size
ur: حجم

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: root
ur: روٹ

en: Name
ur: نام

en: Path
ur: پاتھ

en: ID
ur: شناخت

en: MB
ur: میگا بائٹ

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
ur: صرف ان ایکسٹینشنز کی حامل فائلیں ہی قابلِ قبول ہیں: %files-allowed۔

en: 1 byte | @count bytes
ur[0]: ۱ بائٹ
ur[1]: @count بائٹس
