IMCE (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: File
eo: Dosiero

en: Date
eo: Dato

en: Size
eo: Grandeco

en: None
eo: Neniu

en: root
eo: radiko

en: Name
eo: Nomo

en: Path
eo: Vojo

en: Refresh
eo: Renovigu

en: ID
eo: Identigilo

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Create
eo: Kreu

en: Configuration
eo: Agordoj

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: Add file
eo: Aldonu dosieron

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
eo: Nur dosieroj kun la jenaj etendaĵoj permesiĝas: %files-allowed.

en: 1 byte | @count bytes
eo[0]: 1 bajto
eo[1]: @count bajtoj
