IMCE (8.x-1.1) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: File
bn: ফাইল

en: Date
bn: তারিখ

en: Size
bn: সাইজ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Name
bn: নাম

en: Upload
bn: আপলোড

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: @size KB
bn: @size কিলোবাইট

en: @size MB
bn: @size মেগাবাইট

en: HTTP Result Code: !status
bn: HTTP ফলাফল কোড: !status
