IMCE (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (42 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: File
et: Manus

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: None
et: Puudub

en: root
et: juur

en: Name
et: Nimi

en: Path
et: Tee

en: Refresh
et: Värskenda

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Create
et: Loo

en: New folder
et: Uus kaust

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: Folder name
et: Kausta nimi

en: Configuration
et: Seadistus

en: Role
et: Roll

en: Folders
et: Kaustad

en: Folder
et: Kaust

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Add file
et: Lisa fail

en: File Manager
et: Failihaldur

en: Permissions
et: Õigused

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: Select
et: Vali

en: Resize
et: Muuda suurust

en: pixels
et: pikslit

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
et: Lubatud on ainult failid järgmiste laienditega: %files-allowed.

en: 1 byte | @count bytes
et[0]: 1 bait
et[1]: @count baiti

en: Maximum file size
et: Maksimaalne failisuurus

en: An AJAX HTTP error occurred.
et: Esines AJAX HTTP viga.

en: HTTP Result Code: !status
et: HTTP kood: !status

en: Path: !uri
et: Teekond: !uri

en: StatusText: !statusText
et: Staatus: !statusText

en: ResponseText: !responseText
et: VastusTekst: !responseText

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
et: Eralda faililaiendid tühiku või komaga ning ära sisesta laiendi ees olevat punkti.

en: Duplicate of @label
et: @label duplikaat
