IMCE (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Date
gu: તારીખ

en: Size
gu: માપ

en: None
gu: એકે નહિ

en: root
gu: મૂળ

en: Name
gu: નામ

en: Path
gu: પાથ

en: Create
gu: બનાવો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Role
gu: હોદો

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: MB
gu: મેગા બાઈટ

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: 1 byte | @count bytes
gu[0]: ૧ બાઈટ
    @count બાઈટ્સ

en: @size KB
gu: @size કેબી

en: @size MB
gu: @size એમબી
