IMCE (8.x-1.6) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Date
bs: Datum

en: Size
bs: Veličina

en: None
bs: Nijedan

en: Name
bs: Ime

en: Path
bs: Putanja

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Role
bs: Uloga

en: The changes have been saved.
bs: Promjene su sačuvane.

en: Permissions
bs: Dozvole

en: 1 byte | @count bytes
bs[0]: 1 bajt
bs[1]: @count bajta
bs[2]: @count bajtova
